Druhé místo pro A-tým!

Poslední turnaj mužského A-týmu se konal ve Valticích

Druhé místo pro A-tým!

Již před posledním turnajem Regionální ligy mužů bylo rozhodnuto o budoucím vítězi ligy a druhé pozice našeho A-týmu. I napříč tomuto faktu byly předpokládány atraktivní a emotivní zápasy právě s prvním TROOPERS Orel Telnice B a čtvrtým TJ Sokol Lanžhotem. Snaha získat co nejvíce bodů pro možný postup zpět do Divize byla dostatečnou motivací pro tyto zápasy.


Fyzicky a emočně náročné utkání přinesl první zápas hracího dne. Ačkoliv týmy oba týmy se snažily hrát fyzicky a ostře, tak paradoxně nepanovala spokojenost s benevolentností ze strany rozhodčích. Nicméně úvod vyšel Hornetům, zejména dvojici Šmarda - Vašínek, která zařídila vedení 2:0. Následně se koncentrace přesunula od předváděné hry na posuzování výroku rozhodčích a soupeř vyrovnal. Před závěrečnou třetinou zvýšil hlas trenér Jan Slavíček a na Hornetech to bylo znát. Během dvou úvodních střídání se prosadil prvně Kryštof Kopečný a následně i Vojta Smutný. Vedení vydrželo Hornetům až do konce zápasu. Konečný výsledek zápasu 5:3.

 

TJ Sokol Lanžhot - Hornets Brno ZŠ Horní  3:5 (0:1, 2:1, 1:3)
branky: 25. Martin Drobík, 27. Jakub Starý, 43. Aleš Škrobáček - 3. Lukáš Vašínek, 19. Lukáš Šmarda, 31. Kryštof Kopečný, 32. Vojtěch Smutný, 38. Robin Růžička

rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 12


Zajímavější poslední zápas si Hornets nedokázali představit. Ačkoliv postavení v tabulce se již změnit nemohlo, tak oběma týmům se nedala upřít snaha zakončit sezónu výhrou. Během celého zápasu se vedení přehupovalo z jedné strany na druhou. Ačkoliv na počátku části soupeř odskočil na rozdíl dvou branek, tak se Hornetům podařilo dorovnat. Soupeř však pět minut před koncem využil našeho slabšího střídání. Závěrečná powerplay v podání Hornets přidala k výsledku po gólu na obou stranách. Konečný výsledek zápasu 8:7 pro rezervu Telnic. Závěrem je nutné zmínit individuální úspěch Lukáše Šmardy, který během celé sezóny nasbíral 52 kanadských bodů (31+25) a společně s Zděnkem Habrem právě z Telnice B dominoval kanadskému bodování celé soutěže.

 

TROOPERS Orel Telnice B - Hornets Brno ZŠ Horní  8:7 (2:3, 3:1, 3:3)
branky: 3. Matěj Krvač, 7. Marek Horáček, 21. Libor Bouda, 22. Martin Plaček, 29. Marek Horáček, 31. Jakub Gregor, 40. Martin Plaček, 44. Jakub Gregor - 3. Dominik Hude, 12. Lukáš Vašínek, 13. Ondřej Dobrovolný, 30. Dominik Hude, 33. Lukáš Šmarda, 38. Lukáš Šmarda, 45. Lukáš Vašínek

rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:0; využití: 0:1

Vloženo     Od
Tags: ačko muži