Junioři a dorostenci se představí na Ostravských hrách
V sobotu započne turnaj Ostravské hry a náš klub bude na něm mít dvojí zastoupení. Na turnaji se představí naši dorostenci a junioři. Dorost změří síly postupně s celky Asper Šumperk, SKV a MVIL Ostrava. Junioři narazí na týmy Sokol Frenštát pod Radhoštěm, Dinoco a rovněž s SKV. Výsledkový servis a online ze zápasů můžete sledovat na stránkách turnaje.
Harmonogram zápasů: