Muži A na vítězné vlně!

Mužské áčko si připsalo výhru nad Bulldogs Brno B a FbC Aligators Sokol Bučovice B.

Muži A na vítězné vlně!

Po podzimní výsledkově nepovedené části (3 výhry, 2 prohry a 3 remízy) vykročili muži do nového roku mnohem optimističtěji. Již na počátku ledna v brněnských Tuřanech zvítězili nejprve proti SK Snipers Slavičín 6:5 a pak si připsali výhru 6:2 proti Florbal Slow Shoes Holešov. Už na minulém turnaji se stabilizovaly tři pětičlenné lajny. Ve velmi podobném složením se vydali horneti do Křenovic získat body proti rezervám Bulldogs a Bučovic.


První zápas naznačoval očekávané a jednoznačné vítězství Hornets, ale soupeř během zápasu dokazoval, že poslední místo v tabulce nekoresponduje s jeho herním projevem. Horneti byli popravdě na míčku častěji, ale v určitých pasážích byla hra brněnských krkolomná. Mnoho vytvořených a proměněných šancí ze strany hornetů bylo pozitivní, nicméně soupeř svou produktivitou dramatizoval utkání až do samého konce. Konečný výsledek, který přinesl další tři body, byl 7:6 pro Hornets. Utkání se povedlo zejména útočné trojici Šamánek (3+0), Hude (1+2) a Růžička (1+2). Za zmínku stojí také návrat Michala Prokeše do brány, který odchytal své poslední utkání v říjnu.

 

Hornets Brno ZŠ Horní - Bulldogs Brno B   7:6 (2:3, 2:1, 3:2)
branky: 8. Robin Růžička, 9. Lukáš Šmarda, 16. Dominik Hude, 19. Jan David Šamánek, 32. Lukáš Šmarda, 33. Jan David Šamánek, 35. Jan David Šamánek - 9. Marek Feith, 10. Jaroslav Schulz, 13. Jan Przeczek, 23. Marek Feith, 34. Tomáš Weiser, 35. Marek Feith

rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0


Jedno z nejzajímavějších florbalových střetnutí během celé sezóny se odehrálo s FbC Aligators Sokol Bučovice B. Již první vzájemný zápas naznačoval atraktivní florbal (8:8), stejně tak postavení v tabulce. Tentokrát soupeř nastoupil výrazně posilněn o hráče z Národní ligy. Takže ke stálicím jako Laďa Dufek a Tomáš Dragan se připojili Jakub Gremmel, Michal Kolaja či Tomáš Líznar. Horneti předvedli možná nejlepší výkon sezóny a zvítězili jednoznačně 9:3. V zápase nyní převzala gólové otěže první lajna ve složení Brückner (1+2), Vašínek (1+1) a Šmarda (3+1). Hattrick zaznamenal i Ondřej Dobrovolný (3+1).

 

Hornets Brno ZŠ Horní - FbC Aligators Sokol Bučovice B 9:3 (2:0, 2:2, 5:1)
branky: 3. Lukáš Šmarda, 12. Pavel Brückner, 20. Ondřej Dobrovolný, 25. Lukáš Šmarda, 38. Ondřej Dobrovolný, 39. Ondřej Dobrovolný, 43. Lukáš Šmarda, 45. Lukáš Vašínek, 45. Jan David Šamánek - 18. Patrik Vích, 21. Jaromír Lazor, 35. Jakub Gremmel

rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 2:3; využití: 2:0

 

Vloženo     Od
Tags: liga ačko muži