Muži A opět zvítězili

Reportáž z nedělního domácího zápasu

Po dvoutýdenní pauze se kolotoč zápasů mužského A-týmu opět rozběhl. Tentokrát Horneti na domácí tréninkové palubovce přivítali Pacovské Honzíky. Soupeř měl po čtyřech zápasech devět bodů a tak se očekával velmi vyrovnaný zápas.

A hned úvodní dějství napovědělo, že Hornets narazili na prozatím nejsilnější celek. V úvodních pěti minutách byl soupeř pohyblivější a po zásluze vstřelil dvě branky. Naštěstí s rychlou odpovědí přispěchal Lukáš Vašínek, který využil brejkové situace. Soupeř se však prezentoval lepší hrou a po zásluze opět navýšil vedení. Horší první třetinu Hornets mírnil Ivan Kebeleš.

Pokyny vyřčené o přestávce zcela změnily obraz hry. Ve 22.minutě se Hornets prosadili hned třikrát a otočili skóre zápasu. Pacovští Honzíci reagovali oddechovým časem, ale ten nesplnil kýžený efekt, neboť v následujících minutách inkasovali ještě dvakrát z hole Lukáše Šmardy a Patrika Fabiána. Konec prostřední dvacetiminutovky přinesl pouze dvě branky na každé straně a skóre na světelné tabuli bylo 9:5 pro Brno. Poslední část přinesla nejprve pojistky v podobě branek Robina Růžičky a Lukáše Vašínka, následně soupeř dokázal pouze mírnit porážku a korigovat na výsledných 11:8 pro domácí Hornets.

Hornets Brno ZŠ Horní - Pacovští Honzíci 11:8 (2:3, 7:2, 2:3)
branky: 6. Lukáš Vašínek, 11. Ivan Kebeleš, 22. Lukáš Vašínek, 22. Ondřej Dobrovolný, 22. Jakub Matula, 25. Lukáš Šmarda, 29. Patrik Fabián, 32. Patrik Fabián, 38. Lukáš Vašínek, 44. Robin Růžička, 48. Lukáš Vašínek - 4. Milan Buřič, 5. Tomáš Krátoška, 8. Šimon Ledvinka, 31. Petr Kubíček, 38. Matěj Doubek, 55. Tomáš Krátoška, 56. Tomáš Krátoška, 60. Matěj Doubek

rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Tomáš Limberg 11 - Jan Máca 14, Adam Kršek 3