Muži v Poháru postoupili do 2.kola

Čtyři pohárové výhry a postup do dalších bojů z prvního místa pro naše Áčko

Muži v Poháru postoupili do 2.kola

Úvodní pohárové kolo hrané turnajovým způsobem setkáním pěti družstev bylo pro tým jednou z posledních možností vyzkoušet nové taktické pokyny, zabudovat mladé hráče a navázat na průběh letní přípravy. Právě tyto faktory i výhoda domácího pořádání v Brně přispěla k početné nominaci na úvodní skupinovou fázi. Dohromady 19 hráčů a 4 brankáři zasáhli do čtyř zápasů prvního kola. Premiéru v mužském A-týmu si odbyla hned šestice nováčků včetně tří juniorů. Jakub Matula, Tomáš Havlíček, David Hrubeš v bráně a junioři Jirka Podrazil, David Procházka a Marek Samec. Posledně jmenovaný si navíc připsal i první gól.

Herní pauza byla samozřejmě znát, zejména při individuálních dovednostech. Technické nedostatky však byly zastoupeny velkou chutí opětovně si zahrát florbal, a napříč těmto tradičním problémům na úvod sezóny byly výsledky i předvedená hra milým potěšením. Čtyři výhry, z nichž tři pouze o gól, znamenaly první místo ve skupině a povedený vstup do sezóny pro mužský celek.


Výsledky zápasů 1.kola Poháru ČF:

Hornets Brno 7:6 FBK Atlas Blansko

Hornets Brno 10:5 Hippos Žďár nad Sázavou

Hornets Brno 3:2 F.A.T.R.

Hornets Brno 7:6 Florbal Kuřim


Již tento víkend odehrají naši hráči další kolo a soupeřem jim bude Orel Dolní Bojanovice. Zápas se odehraje v neděli v Lužicích od 13:00. Sledeovat online přenos můžete v odkazu ZDE

Vloženo     Od
Tags: hornets pohar