Poslední turnaj v roce 2018

Mužský B-tým odehrál turnaj v nedalekém Znojmě

Poslední turnaj Hornetů v roce se odehrál v Znojmě. Zde zavítali muži B, aby se střetli s rezervou Hattrick Brno a týmem FLOREC BRNO. Prioritou bylo zakončit rok na prvním místě tabulky s tříbodovou rezervou na druhé Hodonice.

Hned v samém úvodu zápasu s Hattrickem nabídl soupeř našim borcům přesilové hry. I přes řadu šancí nejen v přesilovce se diváci dočkali první branky až v závěru první třetiny, kdy nahrávku navrátilce Lukáše Patáka využil Tomáš Havlíček a poslal hornety do vedení. V úvodu druhé třetiny po trefách Tomáše Reibla a Petra Plodíka odskočili žlutočerní do tříbrankového vedení. Avšak do konce druhé třetiny dokázal snížit na rozdíl jednoho gólu. Že vedení o jedinou branku může být rizikové dobře věděl Pavel Brückner, a proto hned v úvodu poslední části přidal uklidňující branku. Do konce zápasu již žádná další branka nepadla a konečné skóre bylo 4:2 pro Hornets.

FBŠ Hattrick Brno B - Hornets Brno ZŠ Horní B 2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
branky: 21. David Fiala, 24. Karel Brabec - 12. Tomáš Havlíček, 18. Tomáš Reibl, 19. Petr Plodík, 29. Pavel Brückner

rozhodčí: Matěj Otáhal - Jakub Cigl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 16

V druhém zápase se výrazně projevil rozdíl v počtu hráčů. Zatímco soupeř dorazil s pouhými 8 hráči do pole, tak horneti se mohli spolehnout na početnější soupisku doplněnou o juniory a několik mužů z A-týmu. Kvalitativní a rychlostní rozdíl ve prospěch Hornets se výrazně projevoval v jednoduchosti vytvoření brankové příležitosti. Náskok vytvořený v první třetině postupem času ještě Horneti navyšovali na konečných 7:2. Zároveň nelze nezmínit dva vstřelené góly Patrika Procházky a Jakuba Vaška.

Hornets Brno ZŠ Horní B - FLOREC BRNO 7:2 (3:1, 2:0, 2:1)
branky: 2. Jakub Vašek, 5. Patrik Procházka, 13. Tomáš Macalík, 19. Patrik Procházka, 24. Jakub Vašek, 32. Pavel Brückner, 34. Karel Vejmelka - 9. Michal Dýr, 27. Michal Dýr

rozhodčí: Jan Saňka - Bohuslav Juráš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15