Review - dvanáctý hrací víkend

Výsledkový servis z víkendu 25. a 26. listopadu

Review - dvanáctý hrací víkend

V sobotu vyrazil A-tým ke svému diviznímu utkání do Světlé nad Sázavou, kde sehrál vydařené klání s týmem TJ Sokol Havlíčkův Erupting Dragons. V prvním vzájemném zápase nás dokázal soupeř překvapit a sebrat nám všechny body. Nyní to byl zcela jiný obraz hry. Vyspělým výkonem se dařilo našim mužům postupně navyšovat své vedení až k jednoznačnému výsledku 9:2.

Juniory čekala náročná cesta ke svým zápasům. Turnaj se uskutečnil ve vzdálených Hustopečích nad Bečvou, kde je paradoxně čekali soupeři Florbal Rosice a FBŠ Hattrick Brno B. Junioři oslabeni o své bodové tahouny dokázali odehrát vyrovnané zápasy. V prvním utkání proti Rosicím neudrželi vedení 3:1, a díky nepovedené druhé části soupeř výsledek překlopil na svoji stranu. V zápase proti rezervě Hattricku si opět dokázali naši junioři vypracovat pohodlné vedení. V samém závěru soupeř mocně dotahoval, ale nakonec si svěřenci Ondřeje Ondruše vítězství vzít nenechali.

Podobný turnaj absolvovali i starší žáci s označením Black, kteří rovněž čekalo utkání proti týmu Florbal Rosice. Naši strži si vytvořili v úvodu utkání vedení, které rovněž jako junioři nedokázali udržet. Soupeř ve třetí třetině zvýšil tempo a pěti rychlými brankami zápas otočil. A nebyl by to turnaj našich starších žáků, aby neskončil s bilancí jedné výhry a jedné porážky. V druhém zápase dokázali soupeře ze Židenic herně i výsledkově vysoko přehrát.

To starší žáci Yellow poprvé odjížděli z turnaje s negativní bilancí. Vysoká porážka s Florbal Kuřim, těsné utkání s TJ Sokol Brno Husovice a jednoznačná výhra nad rezervou Židenic přinesla pouze 3 body do tabulky. O víkendu se konaly i turnaje přípravek, které naše týmy odehrály na základní škole Horní. Pro některé hráče bylo připravené překvapení v podobě nových zápasových dresů.


Muži A

9:2 vs. TJ Sokol Havlíčkův Brod Erupting Dragons


Junioři

4:6 vs. Florbal Rosice

8:7 vs. FBŠ Hattrick Brno B


Starší žáci Black

5:7 vs. Florbal Rosice

7:2 vs. K1 Florbal Židenice U15


Starší žáci Yellow

3:11 vs. Florbal Kuřim

9:11 vs. TJ Sokol Brno Husovice

10:1 vs. K1 Florbal Židenice U15 B


Následující víkend je na programu domácí utkání našeho A-týmu proti celku z Vysokého Mýta. Ke svým zápasům nastoupí i rezerva mužů, dorost a naši elévové.

Vloženo     Od
Tags: výsledky review