Rozjíždíme novou klubovou členskou sekci

Spouštíme členskou sekci, která nám pomůže zefektivnit komunikaci i klubovou činnost

Rozjíždíme novou klubovou členskou sekci

Režim bez společného sportování v době koronavirové nás přibrzdil v činnosti na sportovním poli, ale mohli jsme se zaměřit na zlepšení dalších věcí, které mohou posouvat náš klub neustále dopředu. Výsledkem je představení nové interní klubové členské sekce!


Tato internetová služba od eos club zone nám umožní jednoduše a přehledně sdílet důležité klubové informace směrem k našim členům i jejich rodičům. Hlavním benefitem aplikace je usnadnění a zefektivnění interní komunikace na ose klub - trenér - hráč - rodič! Na jednom místě dále naleznete spoustu užitečných věcí, o kterých vás budeme postupně informovat. Mezi výhody systému například patří:

  • potvrzování/omlouvání hráčů z tréninků
  • přehled docházky hráčů
  • kalendář tréninků
  • nominace na zápasy či turnaje
  • přehled plateb
  • elektronické přihlášky na klubové akce
  • interní klubová komunikace

Přechod na klubovou členskou sekci tedy přinese efektivnější interní komunikaci všech zapojených skupin (klub, trenér, hráč, rodič), možnost schraňovat informace v ucelené podobě na jednom místě, průběžně informovat o aktuálním dění v klubu i snížení papírování. Pro nás v klubu i pro vás hráče či zákonné zástupce to znamená výraznou elektronizaci klubu, abychom byli společně více online!


Prvně bude stěžejní navázat přes členskou sekci vzájemný kontakt. Nyní Vás velmi prosíme, abyste co nejdříve provedli registraci Vašich dětí dle návodu, který naleznete zde, v dokumentech na našem webu nebo jste jej obdrželi do Vašich emailových schránek, abychom mohli společně co nejdříve využívat výhody interní klubové členské sekce. Moc Vám děkujeme za spolupráci.

V případě jakéhokoli dotazu či pomoci s registrací neváhejte kontaktovat manažera oddílu Robina Růžička (ruza.robin@gmail.com; 607261336).


Pevně věříme, že již do začátku léta se nám podaří se všemi propojit, a budeme tak moci se startem nové sezóny využít klubovou členskou sekci naplno!

Vloženo     Od
Tags: mládež klub