Setkání zástupců oddílů

V týdnu proběhla dvoudenní konference oddílů v Praze

Setkání zástupců oddílů

V pražském hotelu Occidental se uskutečnila již tradiční konference pro florbalové oddíly, které jsou zapojené v Komplexním programu podpory (zkráceně PP3). Přes osm desítek předních českých a moravských klubů, více jak 120 jejich zástupců a řada lektorů se v úterý (a ve středu) sešla na konferenci v Praze, aby si kluby vyměnily zkušenosti a know-how z vlastního fungování. Náš oddíl byl zastoupen manažerem Robinem Růžičkou, který měl možnost se již poněkolikáté tohoto setkání účastnit, a "přinést" nové informace a poznatky, které je možné u nás v klubu aplikovat.

Samotný formát byl postaven na diskusi s odborníky a samotnými zástupci z řad klubů. Pro kluby bylo připraveno 24 témat, které se zaměřují například na financování, klubovou komunikaci, práci šéftrenéra, strategické plánování, pořádání eventů, videopřenosy, práci s talentovanou mládeží, práci v rámci ženské složky, digitalizaci klubu, udržitelností, brandingem a spousta dalších témat. Jednotlivá témata byla vedena odborníky, jako jsou například Martin Daněk, Antonín Barák, Luděk Pfeifer, Pavel Vosoba, Michal Barda a další.


V rámci další spolupráce florbalových klubů proběhnou v průběhu sezóny stáže u vybraných předních oddílů (v minulosti jsme navštívili například 1. SC TEMPISH Vítkovice, Florbal MB a FAT PIPE CHODOV).

 

Vloženo     Od
Tags: hornets český florbal