EXEsport

Florbalové vybavení pro členy klubu Hornets Brno od našeho partnera EXE SPORT

Florbalové vybavení pro členy klubu Hornets Brno od našeho partnera EXE SPORT

 

Rádi bychom Vám představili našeho nového partnera EXE SPORT, který bude náš klub podporovat v oblasti sportovního florbalového vybavení. Mezi hlavní florbalové vybavení patří zboží značek OXDOG, EXEL a FREEZ. Kromě e-shopu na www.exesport.net provozuje také dvě kamenné prodejny s florbalovým vybavením v Praze a v Jablonci nad Nisou. Společnost EXE SPORT a její mateřské společnosti dovážejí do Česka florbalové vybavení více než 25 let. V posledních letech své zkušenosti s florbalovým vybavením zhmotnila do nové florbalové značky FREEZ.

Hlavní výhodou pro všechny naše členy a podporovatele je slevový program pro náš klub. Pro uplatnění slevy se stačí zaregistrovat na www.exesport.net a při registraci vybrat náš klub Hornets Brrno. Ceny po slevě se Vám zobrazí ihned po registraci.

 

Jaké florbalové vybavení můžete u EXE SPORT zakoupit?

  1. Florbalové hokejky, které jsou rozděleny podle výšky postavy hráče nebo podle značek výrobců florbalek:  FREEZ, OXDOG a EXEL
  2. Vybavení pro florbalové brankáře, rozdělené pro děti a dorost nebo juniory a dospělé. Nesmíte zapomenout také na speciální boty pro florbalové brankáře.
  3. Florbalové omotávky, florbalové čepele a samozřejmě také míčky na florbal.
  4. Stickbagy (vaky na 1–3 florbalové hokejky), Toolbagy (vaky až na 20 florbalových hokejek nebo na celou sportovní výbavu), batohy nebo sportovní tašky.
  5. Celou škálu oblečení od značek florbalových výrobců. Například trička, trenýrky, mikiny, tepláky, ponožky, štulpny nebo čepice a kšiltovky.
  6. Sálovou obuv nejenom na florbal, která je rozdělena na dámské, pánské, pro děti a dorost a na obuv pro florbalové brankáře.