Nábor

Chceš hrát florbal? Těší nás, že jsi navštívil stránku pro naše nové Hornety! Jsme florbalový klub Hornets Brno a zde najdeš potřebné informace, aby ses mohl stát jedním z nás!

Staň se hráčem našeho klubu

  1. Kontaktuj šéftrenéra mládeže Pavla Brücknera (734 395 550; pavel.bruckner@seznam.cz) a domluvíte se na prvním tréninku
  2. Připrav si tričko, kraťasy, halovou obuv i pití, a pokud máš tak i florbalku
  3. Doraž na trénink s dobrou náladou, ať si jej užiješ, dobře si zahraješ a na dalším se domluvíme po tréninku

Rozpis tréninků všech kategorií najdeš zde


Tréninkové haly

SH Tatran Bohunice - Neužilova 35, 625 00 Bohunice      ZŠ Horní - Horní 742, 639 00 Brno-střed


Časté otázky nových členů

Co když můj syn/dcera nemá florbalku, je to omezení?

Vůbec nevadí, že momentálně nemáš vlastní florbalku. Jako klub máme spoustu florbalek k vypůjčení, než si pořídíš vlastní.

Je potřeba platit první trénink?

Ne, první dva týdny máš od klubu zdarma, aby sis mohl florbal vyzkoušet a rozhodnout se, jestli se chceš stát Horneťákem.

Mohu se jako rodič podívat na průběh tréninku?

Ano, můžete. Jsme rádi, pokud mají rodiče zájem o sportování svých dětí. Pokud by vás nebavilo pouze sledovat, můžete si vyzkoušet trénink s námi i v roli asistenta.

Co když mi nevyhovují časy tréninků. Je možné chodit jiné dny?

Pokud už chodíš na jiné sporty či kroužky, které tě baví, tak nám nevadí, když nebudeš stíhat všechny naše tréninky. Respektujeme tvé zájmy a budeme rádi, když florbal bude jedním z nich. Zároveň se pokoušíme umožnit našim hráčům nabídnout i tréninky s jinou kategorií v jiném čase, pokud je to možné.

Chceme koupit florbalku. Dle čeho máme vybírat?

Pokud vybíráš florbalku poprvé, tak ti doporučíme zajít do partnerského kamenného obchodu FLORBAL.COM, kde ti s výběrem tvé první florbalky poradí. A když řekneš, že trénuješ za náš klub, tak obdržíš slevu 10% na nezlevněné florbalky.

Budu moct hrát i zápasy?

Určitě, v mládežnických týmech nám jde především o to, aby sis zahrál. Vše ostatní se doučíš na trénincích. U nejmladších kategorií jsme rozšířili počet týmů tak, aby hráli všichni, které florbal baví. Zápasy jsou u nás právě možností si vyzkoušet vše, co ses na tréninku naučil.

Pokud mám další otázky, na koho se mám obrátit?

S případnými dalšími dotazy se obrať na našeho šétrenéra mládeže Pavla Brücknera (734 395 550; pavel.bruckner@seznam.cz).