Elévové zakončili sezónu vítězně!

Shrnutí posledního turnaje a sezóny kategorie elévů.

Elévové zakončili sezónu vítězně!

      Mládežnické soutěže se chýlí ke konci, poslední zápasy jednotlivých kategorií jsou na spadnutí. Jedinou vyjímkou je kategorie elévů, která již má za sebou zdárný konec povedené sezony. Právě minulý víkend sehráli svůj poslední turnaj v Brně. Zde se postupně utkali s domácími Sokol Brno I EMKOCase GulliversO, TJ Znojmo LAUFEN CZ lvíci, FK TROOPERS Moravany White a K1 Florbal Židenice Black. V přátelské atmosféře sehráli výborná utkání a ve všech zápasech zvítězili. Odměnou jim byla nejen získaná medaile za celou sezónu, ale spousta vzpomínek a zážitků s kamarády napříč kluby.

      Během letošního ročníku naše mladé naděje postupně prověřily čtyři desítky zápasů v rámci Jihomoravské ligy elévů. Začátky i letos byly zpravidla malinko těžší, jelikož poprvé dohromady nastupovali hráči ročníku narození 2007 a 2008. Netrvalo však dlouho a celá sestava chlapců, rozšířená též o jedno děvče, se parádně sehrála a nadále předváděla ke spokojenosti trenérů, rodičů, ale také své vlastní, velmi sympatické výkony. Nejdůležitější však zůstává fakt, že trenérské duo, ve složení Patrik Procházka a Petr Plodík, mělo možnost v průběhu letošního ročníku pracovat zhruba s třicítkou mladých hráčů a hráček, kteří mají chuť sportovat a hlavně se sportem bavit. Každý z nich letos udělal spoustu důležitých kroků kupředu na své florbalové cestě. Věříme, že všem letošním elévům nadále zůstane při nejmenším stejný elán, snaha a chuť se dále zlepšovat a také si užívat radosti spojené s tímto krásným sportem i v budoucnu.

      Závěrem je zde poděkování všem rodičům, kteří se aktivně zapojili při turnajích, podporovali své svěřence a vytvořili takovou atmosféru, ve které děti mohly sportovat pro radost. Vaši pomoci si ceníme a věříme, že i v následující sezóně podpoříte naše mladé sportovce.

Vloženo     Od
Tags: elévové