Mládežnické soutěže vrcholí!

Sezóna se blíží konci. Poslední zápasy jednotlivých kategorií.

Mládežnické soutěže vrcholí!

Počátek dubna je vždy spjatý s koncem mládežnických ligových soutěží. Zatímco kategorie elévů již sezónu ukončila, tak další kategorie ještě poslední zápasy a turnaje ještě čekají.

 

Naše nejmenší čeká poslední turnaj 14.dubna v TJ Tesla Lesná Brno. Přípravka zde zakončí sezónu s ZŠ Tuřany FK Orel Telnice mini, TJ Znojmo LAUFEN CZ, FK TROOPERS Moravany White a FBŠ Hattrick Brno Red.

Mladší žákyně odehrají poslední turnaj sezóny v sobotu 7.dubna v nedalekých Šitbořicích. Zároveň za zmínku stojí i to, že se děvčata účastní Republikového finále Základních škol v Ostravě, které se uskuteční 20.dubna.

Poslední turnaj sezóny čeká chlapce z mladších žáků v neděli 15.dubna. V Tuřanech se utkají s Troopers FK Orel Telnice White, FBŠ Hattrick Brno B, itelligence Bulldogs Brno Black a K1 Florbal Židenice.

Starší žáci ve Slavkově u Brna sehrají zápas Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov o celkové druhé místo. Následně vyzvou rezervu Hattrick Brno. To vše v sobotu 7.dubna.

Ve stejný den jak starší žáci sehrají i dorostenci své poslední zápasy. Na brněnském VUT sehrají zápasy s FBC SLAVKOV a FBŠ Hattrick Brno B. V případě zaváhání vedoucího týmu ŠSK ZŠ Očovská Hodonín mohou stále získat titul.

V sobotu 14.dubna zakončí junioři ligu s Zlín Lions a K1 Florbal Židenice. Turnaj se uskuteční ve sportovní hale v Tuřanech a půjde zároveň i oslavu mistrovského titulu, který si zajistli již minulé kolo.

 

Věříme, že přijdete podpořit naše mladé naděje a pobavit se florbalem spolu s nimi.

Vloženo     Od
Tags: strži mládež junioři mlži dorost