Florbalové úspěchy základní školy Horní!

Dvojitý úspěch žáků z prvního stupně

Florbalové úspěchy základní školy Horní!

V listopadu tradičně začínají turnaje základních a středních škol ve florbale. Naše partnerská škola se tento týden účastnila hned dvou. V pondělí se jednalo o turnaj chlapců prvního stupně základních škol pod hlavičkou organizace Asociace školních sportovních klubů (zkráceně AŠSK), který se uskutečnil v prostorách tělocvičny základní školy Čejkovická. V úterý proběhl ČEPS CUP pro stejnou kategorii, tentokrát organizátorem byl Český florbal. Na obou turnajích nás reprezentoval stejný tým ve složení: Vojtěch Keřkovský, Jan Kozáček, Oliver Kroupa, Martin Nováček, Jakub Otýpka, Jan Otýpka, Matyáš Říhovský a Jan Severin.

Na pondělním turnaji v základní skupině si náš tým jednoznačně poradil se základní školou Holzova a základní školou Pavlovská. Následně postoupil do čtyřčlenné finálové skupiny, kde narazil na ZŠ Sirotkova, ZŠ Masarova a ZŠ Kneslova. Ve finálové skupině byly jednotlivé utkání náročnější, ale i tak dokázal tým základní školy Horní ve všech zápasech zvítězit a postoupit do krajského kola. To se uskuteční 5. prosince v nedalekém Blansku.


Výsledkový servis

16:1 vs. ZŠ Holzova (základní skupina)

12:0 vs. ZŠ Pavlovská (základní skupina)

5:0 vs. ZŠ Sirotkova (finálová skupina)

9:2 vs. ZŠ Masarova (finálová skupina)

5:2 vs. ZŠ Kneslova (finálová skupina)V úterý proběhl ČEPS CUP v Bohunicích. Tentokrát byl systém dvou základních skupin po pěti týmech s následným play-off. Základní skupina našeho týmu byla velmi silně obsazena. Skupina A obsahoval krom našeho celku i týmy ZŠ Labská, ZŠ Úvoz, ZŠ Německé zemské gymnasium a stříbrný tým z pondělního turnaje ZŠ Masarovu. Náročné zápasy chlapci zvládli a postoupili z prvního místa do semifinále. Paradoxně nejjednoznačnější utkání bylo k vidění v semifinále proti ZŠ Jana Broskvy. Výhra nás posunula do finále proti dalšímu celku z pondělní finálové skupiny, tím byla základní škola Sirotkova. Naštěstí i nyní vyrovnané finále náš tým zvládl a připsal si druhý triumf a postup do krajského kola během dvou dnů.


Výsledkový servis

6:2 vs. ZŠ Úvoz (základní skupina)

6:2 vs. ZŠ Masarova (základní skupina)

5:4 vs. ZŠ Labská (základní skupina)

7:3 vs. ZŠ Německé zemské gymnasium (základní skupina)

10:1 vs. ZŠ Jana Broskvy (semifinále)

3:1 vs. ZŠ Sirotkova (finále)


Za celý náš klub škole a chlapcům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole.

Vloženo     Od
Tags: zš horní