Review - desáty hrací víkend

Výsledkový servis z víkendu 11. a 12. listopadu

Review - desáty hrací víkend

Uplynulý víkend nabídl ohromnou porci florbalové zábavy pro naše týmy. Radost přinesl A-tým mužů, který v divizním utkání proti Snipers Třebíč získal tři body. Samotné utkání mělo jednoznačný a jednostranný průběh. Tomu nakonec odpovídá i výsledek zápasu poměrem 11:1 pro naše muže. Ve stejný den pořádalo béčko domácí turnaj v Bohunicích. První zápas dopadl ve prospěch našeho soupeře poměrem 5:10. Druhý zápas přinesl tíženou výhru, když si muži dokázali poradit s TROOPERS C.

Mládež o tomto víkendu reprezentovaly celky z kategorií starších žáků a elévů. Starší žáci Black nadále pokračují v 50% úspěšnosti. Střelecky se vždy dokázali prosadit vždy sedmkrát, což v zápase proti Blansku bylo dostačujících . Naopak s TROOPERS ani sedm branek k výhře nad rovněž ofenzivně hrajícím soupeřem nestačilo. Celek Yellow pořádal turnaj na Horní. Po úvodních dvou turnajích, ve kterých dominoval, tak nyní přišli výsledkové ztráty. Po výhře nad týmem Židenic, remíze s Kuřimí a prohrou s Aligators si z turnaje odvezl čtyři body.

Elévové Yellow v Rousínově odehráli velmi dobrý turnaj. Herně úspěšní byli v zápasech s Rosicemi, Gepardy a Gullivery. Naopak celek ze Strážnic byl o několik úrovní nad námi. Elévové Black dokázali na svém domácím turnaji své soupeře pokořit. Velmi dobré a vyrovnané zápasy se všemi soupeři nás v průběhu turnaje herně posunuly a nutily nás podávat koncentrované výkony.


Muži A

11:1 vs. Snipers Třebíč


Muži B

5:10 vs. VSK VUT Skurut Hai Brno

8:4 vs. TROOPERS C


Starší žáci Black

7:5 vs. FBK Atlas Blansko

7:11 vs. TROOPERS Black


Starší žáci Yellow

10:2 vs. K1 Florbal Židenice U15 B

6:6 vs. Florbal Kuřim

6:11 vs. Aligators White


Další víkend jsou na programu zápasy mladších žáků, dorostenců a mužského céčka. Áčko sehraje domácí utkání v neděli proti Hippos Ždár nad Sázavou.

Vloženo     Od
Tags: výsledky