Hummel Open Game 2018

Výsledky zápasů z Hummel Open Game kids 2018

Celkem šest mládežnických týmů se zúčastnilo největšího brněnského turnaje Hummel Open Game. Do celkových 33 zápasů zasáhlo 72 hráčů napříč všemi družstvy. Dohromady bylo možné vidět v zápasech 259 gólů (7,9 gólů na zápas), z něhož se o 93 gólů zasloužili právě mladí horneti. Předkládáme výsledky zápasů všech družstev:

Přípravka

Ve skupině si přípravka porazila všechny brněnské týmy a zároveň získala cenný skalp, když porazila lotyšský Rubene/KSS.

Sestava: Matouš Slováček, Václav Živný, Dominik Franzky, Jan Svoboda, Jan Pechan, Hynek Čepelák, Tomáš Krupka, Adam Beníček, Aneta Neterderová,  Gabriela Holubová a Šimon Černý

Elévové

Kategorie elévů jako jediná vyhrála zápas v play-off (proti Havířovu). Nicméně BLACK ANGELS 2007 bylo již nad jejich síly. Nejlepším střelcem byl Lukáš Varo, který nasřílel celkem sedm branek.

Sestava: Lukáš Varo, Patrik Neterder, Dominik Klíma, Karel Pechan, Ondřej Foltýn, Nikol Kovárníková, Matěj Černoch, Stanislav Pacal, Adam Hošna, David Pella, David Blatný, Štěpán Prax a Sebastian Kouřil

Mladší žáci

I napříč vysokým porážkám si mladší žáci odnesli důležité zkušenosti a snad i motivaci do tréninků a zápasů v následující sezóně.

Sestava: Patrik Navrátil, František Hudeček, Tomáš Ručka, Patrik Neterder, Ctibor Foltýn, Ladislav Brzobohatý, Adam Bezchleba, Marek Přichystal, Ondřej Nový, Ondřej Novotný, Matěj Kůřil, Kanav Gupta, Lukáš Flídr a Kryštof Doubek

Starší žáci

Poslední minuty zápasů byly pro staší žáky kritické (celkem 6 obdržených branek v poslední minutě), a zároveň hlavním důvodem proč nebodovali, i napříč sypatickým a vyrovnaným výkonům. Vyznamenání a obdiv patří hlavně gólmanům Janu Křížovi a Dominiku Francovi.

Sestava: Adam Joukl, Vítek Šerák, Martin Svadbík, Vojtěch Vaverka, Marek Zapletal, Matyáš Reif, Tomáš Kroča, Jan Ručka, Milan Dobeš, Jan Budík, Tomáš Ručka, Kanav Gupta, Jan Kříž, Adam Pliska a Dominik Franc

Dorost

Hned dvakrát se Hortneti utkali s pozdějším vítězem turnaje Techology Florbal MB. Zatímco ve skupině se soupeř ujal výrazného vedení v první polovině a zbytek zápasu pouze kontroloval, tak v zápase druhém se schylovalo k velkému překvapení. Ještě 10 minut před koncem byl výsledek postupový pro Hornety, naneštestí soupeři se podařilo otočit a pojistit vítězství do prázdné brány.

Sestava: Martin Svadbík, Jéňa Šamánek, Martin Janiczek, Michal Odložilík, Otakar Mikulka, Jan Kříž, Milan Dobeš, Marek Zapletal, Ondřej Kříž, Michal Šťastný, Marek Samec, David Procházka, Jiří Nak, Matyáš Indra a Patrik Surovec

Junioři

Zatímco týmy z nejvyšší juniorské ligy byli nad síly Hornetů, tak s ostatními bylo možné vidět více než vyrovnané zápasy. O to více mrzí porážka s Florbal Torpedo Haířov, když ještě 38. minutě vedli Horneti 2:0. Bohužel na konci utkání svítil stav 2:3 v jejich neprospěch. Bylo to již třetí vzájemné střetnutí těchto týmů za poslední tři ročníky turnaje.

Sestava: Jakub Matula, Martin Janiczek, Josef Žáček, Jan Ponížil, Tomáš Reibl, Martin Ryšánek, David Hýsek, Michal Odložilík, Filip Volovec, Štěpán Krejčí, Jéňa Šamánek, Ondřej Zmrhal, Denis Krejčí a Bořek Králík

Hornets Brno 1:4 FBC Liberec

Hornets Brno 4:4 PSKC Okříšky

Hornets Brno 1:6 Acema Sparta Praha

Hornets Brno 2:2 Hippos Žďár n. S.