KLUBOVÝ DEN 2023

Zakončení sezóny jak má být!

KLUBOVÝ DEN 2023

Jak nejlépe zakončit florbalovou sezónu 2022/2023? Samozřejmě se sportem, dobrým jídlem a s přáteli. A tak vznikl historicky první klubový den, který se uskutečnil ve venkovním areálu základní školy Horní. Celodenní akce pro děti a jejich rodiče nabídla množství soutěží, sportovního i nesportovního vyžití. Pro nejmenší byly nachystány stanoviště s různými výzvami, za jejich splnění čekalo pro děti množství odměn. Děti si tak vyzkoušeli různé výzvy, které otestovali jejich koordinaci, rovnováhu, přesnost i myšlení.

Dále byly přichystány další atrakce i aktivity. Krom skákacích hradů si mohli účastníci vyzkoušet šerm, airhockey, petangue, badminton a další hry. Přichystáno bylo rovněž stanoviště s dětským tetováním a malováním na kůži či Hornets muzeum s historickými dresy, poháry a fotografiemi. Nesmíme zapomenout na parádní bufet, v podání rodičů, který nabízel širokou nabídku jídel pro všechny účastníky.

Rovněž nás čekalo měření sil napříč generacemi. Velký fotbalový zápas mezi týmy Zkušených a Dravých skončilo ve prospěch "staršího" celku (i když ve vzduchu padaly různé výsledky). Jednoznačné umístění měl florbalový turnaj, kterého se účastnilo 10 týmů. Vítězem se stali Piváci, kteří ve finále zdolali jednoznačně celek Laporte. Na třetím místě se umístili borci z týmu FBC Ortéza A.

Za vedení klubu chceme vyjádřit velké poděkování všem rodičům, kteří byli hlavním motorem a iniciátory celé akce. Děkujeme za veškerou pomoc a organizaci programu v průběhu celého dne. Pevně věříme, že i v následující sezóně na tuto akci navážeme a vytvoříme tradiční klubovou událost.

Zobrazit web
Vloženo     Od
Tags: hornets zš horní