Nové klubové dresy

Klubové dresy nesou novou podobu. Do nového se můžeš obléct i ty!

Nové klubové dresy

HORNETI se prezentují v nových dresech! Klubové barvy zůstávají nedotčené, ale design se mění. Nech si vyrobit i svůj dres!


Před pár lety jsme započali výrazné změny v klubovém nastavení. Podařilo se nám mj. rozšířit řady trenérského týmu, vytvořit a stabilizovat kompletní chlapeckou mládežnickou strukturu družstev nebo aktuálně v mužské části postoupit do celostátní soutěže - Divize. Během této doby jsme sáhli i k proměně klubového loga, pod kterým nás dnes již určitě bezpečně poznáte. Právě změna klubového loga, ale i postup mužů do celostátní úrovně soutěží a především přání samotných hráčů klubu stojí za zrodem nového dresu!

Nové dresy jste již mohli naživo zaznamenat od konce září u mužů, kdy áčko vstoupilo do nového ročníku. Hned první hrací víkend se představilo ve světlé i tmavé variantě dresu. V blízké budoucnosti budou v nových dresech nastupovat i další družstva počínaje mladšími žáky. Naše nejmenší klubové naděje, které rostou každým dnem, budou zatím nadále nastupovat ve stávajících černých dresech.


Hráči kategorie mladší a starší žáci, dorostenci a junioři již hlásí údaje k novým dresům svým trenérům. Objednat nové dresy si mohou v případě zájmu i ostatní hráči, případně zájemci a příznivci klubu. Pokud budete mít o objednání dresu zájem, napište nám na náš kontaktní mail: info@hornetsbrno.cz své přání a důležité údaje pro objednání - velikost dresu/trenek a číslo dresu, nebo se informujte u trenérů. Cena pro členy klubu je 1 200,- za obě varianty dresu včetně trenek.

Vloženo     Od