Pro muže začíná sezóna již následující víkend!

Startuje Pohár Českého florbalu

Pro muže začíná sezóna již následující víkend!

Měsíce příprav a dřiny spějí nezadržitelně k začátku sezóny 2023/2024. Mužský tým zahájí florbalovou sezónu již následující víkend, kdy bude pořádat úvodní kolo Poháru Českého florbalu. To proběhne pro náš celek v rámci skupiny L, ve které změříme síly s týmy FBC Slavkov, SK JeMoBu, SK Slavičín a ŠSK ZŠ Očovská Hodonín. Všechny zápasy budou probíhat na hale Tatran Bohunice (Neužilova 201/35).

Pro náš celek se jedná o první zápasy, ve kterých se fanoušci mohou těšit na široký počet hráčů, kteří si vyzkouší herní vytížení. Na palubovkách se objeví bývalí junioři z ročníku 2004, nové posily či známé tváře z minulé sezóny.


Harmonogram zápasů:

sobota 19.8. - 12:30 vs. SK Slavičín

sobota 19.8. - 17:00 vs. FBC Slavkov

neděle 20.8. - 11:30 vs. ŠSK Očovská Hodonín

neděle 20.8. - 16:00 vs. SK JeMoBu


FBC Slavkov je tým, jenž minulou sezónu působil úspěšně v Regionální lize mužů a vybojoval si postup do Divize E, ve které se představí poprvé ve své historii. Naopak SK Slavičín bude považován za papírově nejslabšího soupeře, neboť v uplynulé sezóně působil ve Zlínské lize mužů, kde se umístil na 7.místě. 

Mladé týmy budou k vidění jak u SK JeMoBu, tak u ŠSK Očovská Hodonín. Celek z jihu Moravy v minulé sezóně úspěšně postoupil do jihomoravské ligy můžů. Rovněž postupující, tentokrát do Regionální ligy - Vysočina, je tým SK JeMoBu. U obou celků je očekáván aktivní a atraktivní florbal podpořen o mladé talentované hráče.

Vloženo     Od