Review - čtvrtý hrací víkend

Výsledkový servis našich družstev

Review - čtvrtý hrací víkend

Prodloužený víkend přinesl další várku florbalových utkání pro naše mužstva. A-tým svedl náročné utkání s FBC Letohrad. Zejména díky velmi povedené druhé třetině dokázali naši elitní muži na domácí půdě vyhrát za plný počet bodů. Se stejným soupeřem se v nejbližší době setkáme znova v rámci Poháru Českého florbalu. Dařilo se i všem dalším mládežnickým kategoriím. Junioři se vypravili do dalekého Slavičína. Ačkoliv cesta na turnaj byla dlouhá, tak se na výkonu našich svěřenců nepodepsala. Obě dvě utkání zvládli a připsali si plný počet bodů. Starší žáci naopak zůstali v Brně. Ačkoliv v prvním zápase těsně nestačili na celek z Rosic, tak ve druhém zápase nastříleli osm kousků do sítě soupeře ze Znojma. Z turnaje si tak odvážejí tři body do ligové tabulky. 

V letošním roce máme hned dva celky v rámci kategorie starších žáků, ten druhý odehrál svůj turnaj na domácí hale na základní škole Horní. Ve třech zápasech nastříleli starší žáci úctihodných 33 branek a po zásluze vedou tabulku. Na stejném místě odehráli své zápasy i elévové. Na turnaji si vedli nad očekávání, když dokázali zejména herně nad svými soupeři dominovat. 


Muži A

5:4 vs. FBC Letohrad - Orel Orlice


Junioři

8:4 vs. FBC SLOVÁCKO

16:3 vs. FBK URUZ Valašské Meziříčí


Starší žáci

5:6 vs. Florbal Rosice

8:1 vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ green


Starší žáci (3+1)

13:1 vs. TJ Sokol Brno Husovice

14:2 vs. Aligators White

6:2 vs. Florbal Kuřim


Následují víkend zažije premiéru naše přípravka, která bude pořádat turnaj na domácí hale. Áčko čeká výjezd do Dobrušky, "béčko" a dorostenci budou hrát svá utkání v Tuřanech. 

Vloženo     Od
Tags: hornets mládež výsledky