Rozpačitý vstup mužů do sezóny

Zápasy s FBK Atlas Blansko a PANTHERS OTROKOVICE B v Morkovicích

V úvodním zápase sezóny byla vidět velká chuť celého týmu, který se od úvodních minut zápasu činil. Neprůchodná obrana, ale hlavně obrovské množství vytvořených šancí bylo možné vidět ve hře Hornetů. Jediným, leč výrazným, kazem obrazu hry byla slabá střelecká produktivita. Ač hra měla jednostranný charakter, tak skóre na světelné tabuli bylo po dvou třetinách pouze 1:0 pro Hornets. Ve třetí třetině soupeř již nedokázal odolat útočné síle brněnského týmu a výsledek 4:1 znamenal první krok za postupem a povinné tři body do tabulky.

Hornets Brno ZŠ Horní - FBK Atlas Blansko 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)

branky: 11. Jan Slavíček, 31. Tomáš Rak, 36. Ondřej Dobrovolný, 37. Jan Slavíček - 41. Tomáš Sklář
rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 11

V druhém utkání s PANTHERS OTROKOVICE B byl vidět naopak vlažnější vstup do zápasu od žlutočerných. Dva zápasy v jeden den bude po roce novinka pro řadu hráčů. Ačkoliv soupeř vstřelil úvodní branku utkání, tak v závěru třetiny dokázal vyrovnat navrátilec Dominik Hude. Od druhé třetiny se obraz hry změnil. Aktivnější přístup hornetů měl za následek herní převahu, ale díky mizerné koncovce byl stav po druhé třetině pouze 2:1. V závěrečné patnáctiminutovce nejprve horneti gólově odskočili, ale kvůli nezvládnuté poslední minutě utkání, ve které obdrželi tři branky, získali za remízu 5:5 pouhý bod.

PANTHERS OTROKOVICE B - Hornets Brno ZŠ Horní  5:5 (1:1, 0:1, 4:3)

branky: 4. Michal Kempa, 40. Michal Kempa, 45. Michal Kempa, 45. Dominik Vyoral, 45. Michal Kempa - 14. Dominik Hude, 20. Robin Růžička, 36. Ondřej Dobrovolný, 36. Lukáš Vašínek, 39. Lukáš Vašínek
rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0