Street Floorball League

Horneti v rolích hráčů i pořadatelů na Street Floorball League

Street Floorball League

Celkem 24 hráčů klubové příslušnosti se zúčastnilo Street Floorball League v Brně v neděli 5.srpna. Na dvou hřištích v obchodním centru Avion bylo možné vidět naše svěřence usilující o postup mezi dvanáctku nejlepších týmů, které se utkají o titul během prosincového mistrovství v Praze. Krom hráčů v týmu Hornets Brno bylo možné sledovat další naše odchovance v ostatních týmech.


Soupiska Hornets Brno: Pavel Stehlík, Jakub Matula, Filip Volovec, Robin Růžička, Michal Odložilík a Jan Šamánek

Horneťáci v barvách jiných týmů

David Hýsek, Jan Slavíček, Ondřej Dobrovolný, Lukáš Vašínek, Petr Plodík (Prešovský Beton), Martin Ryšánek, Dominik Hude (ALFA TEAM) Denis Krejčí, Tomáš Konečný (Stars), David Procházka (1.FK Souhrady), Martin Janiczek (Reny Brno), Lukáš Paták (Vysoký tón), Miloš Bereš, Petr Matějíček, Blanka Floriánová, Lenka Kubínová, Lucka Kubínová, Jaroslav Máša (Psycho)


Tým Hornets Brno se sympaticky prezentoval po celý turnaj, bohužel po výborných výkonech ve skupině vypadl před branami semifinále s týmem Vysoký tón. Vysoký tón, jehož členem byl i Lukáš Paták, ještě před tím vyřadil IBK Prešovský Beton, který se skládal z hráčů A-týmu Hornets. Na turnaji neporaženým a zcela zaslouženým vítězem turnaje se stal Alfa team, které reprezentoval mimo dalších Martin Ryšánek či Dominik Hude.

Za zmínku stojí také působení týmů Stars (Denis Krejší, Tomáš Konečný) a FC Souhrady (David Procházka), jenž vypadli právě s pozdějším vítězem celého turnaje.

 

Dále je nutné vyzdvihnout práci Hornetů v rovině pořadatelské, kde naprostá většina byli hráči mládežnických kategorií či jejich rodinní příslušníci. Zvlášní poděkování patří Pavlu Brücknerovi pod jehož vedením proběhl turnaj na jedničku.

Pořadatelé

Horní řada zleva: Vojtěch Vaverka, Floorian (Milan Dobeš), Otakar Mikulka, Petra Zapletalová, Michal Prokeš, Petr Lenner, Jakub Němeček
Dolní řada zleva: Marek Zapletal, Dominik Franc, Jan Ručka, Marek Samec, Vojtěch Orel

 

Vloženo     Od
Tags: hornets turnaj