TROOPER CUP 2023

Tradiční přípravný mládežnický turnaj v Brně

TROOPER CUP 2023

O uplynulém víkendu odehrály své první zápasy naše mládežnické týmy přípravky, elévů, mladších a starších žáků. Zápasy proběhly v rámci každoročního přípravného turnaje TROOPERS CUP, organizovaného dalším jihomoravským celkem.


Přípravka působila v zelené skupině, ve které změřila postupně své síly s týmy Pitbulls Ivančice, FBŠ Hattrick Brno Blue, TROOPERS White, FBC Gepardi Brno Yellow a FbC Aligators. Všechny své zápasy ve skupině zvládl náš nejmladší tým bez zaváhaní. Ve finálovém zápase se opět střetli s FbC Aligators. Nyní bylo utkání jednoznačnější a naše přípravka si zaslouženě odváží zlaté medaile.

Opačný průběh turnaje zažili naši elévové, kteří si nedokázali připsat ani jedno vítězství. Přestože ve většině zápasů v první polovině hráli vyrovnaně, nebo dokonce i vedli, tak ani jednou nedokázali udržet soustřednost a soupeř vždy zvítězil. Pro náš tým to jsou cenné informace a budeme na tomto faktu pracovat.

Mladší žáci měli výbornou možnost si zahrát vyrovnané přípravné zápasy. Krom celku domácích TROOPERS, který byl herně i výsledkově odskočen, tak ostatní zápasy skončily maximálně jednogólovým rozdílem. Herně byl znát výrazný rozdíl v přechodu na velké "pětkové" hřiště, kde bude nutné pracovat na klíčových návycích. Bohužel díky hrošímu skóre si naši mladší žáci odváží z turnaje bronzové medaile.

Stejného umístění dosáhli i naši starší žáci, kteří ještě v posledním utkání živili naději na celkové první místo. Nicméně po remíze v posledním zápase se díky rovnovážném počtu bodů propadli na základě horšího skóre až na 3. místo. Starší žáci se snažili herně prezentovat nově naučenými principy, které v přípravě poprvé trénovali.


Vloženo     Od