Výsledky našich týmů na Prague Floorbal Cupu

Výčet zápasů a výsledků našich týmů na PFC

Výsledky našich týmů na Prague Floorbal Cupu

Tři naše týmy vyrazily reprezentovat naše barvy na turnaj Prague Floorball Cup, který se uskutečnil uplynulý víkend v Praze. Junioři, dorostenci a elévové sehráli spoustu zajímavých zápasů, převážně se soupeři, se kterými nemají tu možnost se po dobu ligové sezóny potkat.


Junioři zažili úspěšný vstup do turnaje. V prvním utkání se sice herně trápili, ale celek FAT PIPE Traverza pokořili 4:3. Ještě tentýž den nestačili na plzeňský výběr ATF Plzeň 3:8, který nakonec vybojoval celkové druhé místo. V sobotu změřili síly s budoucím celkovým vítězem Kanonýři Kladno. Zde byl rozdíl kvalit výrazný a naši junioři padli vysokým poměrem 1:11. V čtvrtfinále pavouka B však ukázali své dovednosti, zejména střelecké, a porazili 1.SC BOHUMÍN 98 vysoko 11:4. V semifinále jim bohužel ani dvě branky při hře bez brankáře nestačily, a tak prohráli 4:5 s FBK Jičín.

Dorost se na turnaji často střelecky trápil. V úvodním utkání nenašel recept na pražský BUTCHIS, kterému podlehl 05. Večer si však zlepšili náladu, když zvítězili nad ATF Plzeň 3:2. Další den narazili na pozdějšího vítěze Tatran Střešovice, a podobně jako s BUTCHIS prohráli 0:5. V semifinále pavouka B se jim zprvu dařilo, ale neudrželi slibné vedení a smolně padli po prodloužení 3:4 s týmem FD Teplice.

Elévové začali turnaj ustrašeně a prohráli vysoko 1:7 s Kanonýři Kladno. Následně se z porážky rychle oklepali a vyhráli dominantní způsobem 9:0 nad Prague Tigers. V sobotu je ještě čekalo utkání s favoritem celého turnaje BLACK ANGELS, se kterým drželi dlouho krok. Bohužel střelecká impotence znamenala porážku 0:2. Další den sehráli zápas se slovenským celkem Surikaty Košice. Bohužel individuální chyby znamenali těsnou porážku 3:4. Posléze je čekalo atrakltivní brněnské derby s Gepardy, které herně i výsledkově naši svěřenci zvládli 7:4. V posledním zápase elévové potvrdili své kvality a zvítězili 4:1 nad DDM Wizads Praha.

 

Vloženo     Od