Open Game - Den druhý

Stručný report z druhého hracího dne

Open Game - Den druhý

Nejmenší kategorie pokračovala v pěkných výkonech. Ačkoliv se radovala z vítězství pouze jedinkrát, tak svým zaujetím pro hru byli v naších očích vždy vítězové. Všechny zápasy byly vyrovnané až do samotného závěru, takže i o emoce bylo postaráno. Zítra je čeká další spousta zápasů v boji o play-off.


Elévové dnes předvedli, že to nejsou žádní otloukánci. V ranním zápase si poradili s družstvem Snipers Třebíč 4:2. V poledním zápase se utkali s pozdějším vítězem skupiny Gullivers. Zde až do závěru panovalo vyrovnané skóre, které soupeř prolomil a vyhrál. Napříč porážce to byl od našich elévů nejlepší výkon po celou dobu turnaje. Poslední zapas se již vydařil poněkud méně. Hattrick Brno po zásluze vyhrál 11:0.


Mladší žáci pokračovali “skupinou smrti“ s prohrami. Nejprve ráno proti 1.SC TREMPISH Vítkovice, v poledne proti pražské Spartě a navečer proti Otrokovicím.  Proti Spartě naši borci i přes výsledek podali nejlepší výkon, po kterém zavládla v mužstvu částečná spokojenost. Zápas proti Otrokovicím se rozhodl hned na začátku, kdy nám soupeř nadělil nespočet branek. Později z našich kluků spadl stres a dokázali se soupeřem hrát víc než vyrovnaně.


Starší žáci byli dnes velmi blízko senzačnímu výsledku, když dokázali potrápit pražský celek Sokol Královské Vinohrady. Bohužel štěstěna nám nebyla nakloněna 11 vteřin před koncem zápasu, kdy soupeř dorazil odražený balónek do naší brány a zvítězil tak těsně 2:1. I ve druhém zápase naši strži srdnatě bojovali, tentokrát byl soupeř Sk JeMoBu florbalovější a zvítězil 4:1.


U dorostu pokračovalo herní trápení. Po porážkách 1:6 se Snipers Třebíč a Sokol Rudná čekal na naše dorosty zápas o důležité postavení ve skupině proti FRC Mikulov. Zápas mnoho atraktivních šancí nenabídl ani na jedné straně, a tak remíza 2:2 působila zaslouženě pro oba celky. Dorostenci tak zakončili skupinu na posledním místě se ziskem pouhých dvou bodů.


Junioři se v ranních hodinách poprvé gólově prosadili na turnaji. Bohužel ani tři vstřelené branky na vítězství proti BLACK ANGELS nestačili. Ve druhém zápase v pozdních večerních hodinách narazili na IBF Tuppar Střešborg. Zde dokázali v neskutečně atraktivním zápase soupeře porazit v poměru 2:1. Trenérské trio Drápal, Weinstein a Matula neskrývalo nadšení nad předvedeným výkonem našich svěřenců.

Vloženo     Od
Tags: open game turnaj