První utkaní pro A-tým v Divizi D!

Úvodní zápas ligového ročníku proti FBŠ Všestary

První utkaní pro A-tým v Divizi D!

Pro A-tým začíná ligová sezóna již tento víkend, když podniknou daleký výjezd až do Královehradeckého kraje. Konktrétně do Předměřic nad Labem, kde v místní sportovní hale sehrají utkání s celkem FBŠ Všestary.


V uplynulé sezóně se celky Hornetů a Všestar nepotkaliy, neboť soupeř byl dle geografických parametrů přesunut do Divize C. V letošní sezóně se však soupeř vrací do Divize D a bude chtít navázat na minulou sezónu, kdy se po dobrých výsledcích umístil na 5. místě.

V letošním ročníku soupeř absolvoval Pohár Českého florbalu, ve kterém si v úvodním kole připsal dvě výhry a dvě porážky. Ve druhém kole narazil na jiný divizní celek – Florbal Litomyšl, kterému podlehl 5:7.

V sezóně 2021/2022 naši muži oba vzájemné zápasy zvládli. Na půdě soupeře z toho byla gólová nadílka, která skončila 14:10 v náš prospěch. Na domácí palubovce se rovněž brankami nešetřilo. Výsledek 13:6 nám tehdy přinesl tři body do tabulky. Zdali i úvodní kolo nového ročníku přinese mnoho branek si budeme muset počkat do soboty 9. září v 18:00. Naši příznivci mohou sledovat utkání prostřednictvím online přenosu ZDE

Vloženo     Od
Tags: florbal ačko divize