Review - osmý hrací víkend

Souhrn výsledků z víkendu 28. a 29. října

Review - osmý hrací víkend

Poslední říjnový víkend prodloužený o podzimní prázdniny nabídlo pouze zápasy pro družstva mužské kategorie. Áčko vyrazilo ke svému zápasu do České Třebové, kde je čekal soupeř FbK Orlicko Třebovsko. Bohužel se opět potvrdilo, že venkovní utkání našemu týmu nesedí. Po porážce s rezervou Hradce i nyní náš tým nestačil na svého soupeře a prohrál 5:6. Ztráty z těchto utkání znamenají, že ligová tabulka se velmi vyrovnala, a že bodové rozdíly v boji o play-off jsou minimální.

Dalším celkem bylo "béčko", které sehrálo souboje s FBC Dragons a FBC GEPARDI BRNO. První utkání nabídlo velmi vyrovnaný průběh, ve kterém se ve vedení oba týmy střídaly. V závěru utkání soupeř udeřil, a i díky nabídnuté přesilovce své vedení udržel. Druhý zápas byl už jednoznačný ve prospěch soupeře. Náš celek se trápil už při samotném přechodu do útoku. Když bylo skóre po první třetině 0:4, tak už bylo jasně patrné, že ze zápasu (a z turnaje) nezískáme žádné body. 


Muži A

5:6 vs. FbK Orlicko-Třebovsko


Muži B

4:5 vs. FBC Dragons

0:7 vs. FBC GEPARDI BRNO


Další víkend se vratí do akce i mládežnické celky. Přípravka odcestuje do Rousínova, elévky do Znojma. Mladší žáci budou pořádat turnaj na Lesné. Dorosty čekají nároční soupeři rovněž v Brně. A-tým pokračuje domácím utkáním proti celku z Jihlavy. Céčko vyjede ke svým zápasům do Blanska.

Vloženo     Od
Tags: výsledky review