Review - sedmý hrací víkend

Výsledkový servis z povedeného florbalového víkendu 21. a 22. října

Review - sedmý hrací víkend

Divizní zápas kola mezi našim týmem a celkem FLORBAL LITOMYŠL opanovalo naše áčko, které si spravilo náladu po předchozí porážce. Klíčové bylo určování tempa zápasu, které po většinu utkání probíhalo dle našich "notiček". Koncentrovaným výkonem si tedy muži dokráčeli pro vítězství 5:2 a snížili náskok svého soupeře na vrchu divizní tabulky. Dále o víkednu hrály oba týmy starších žáků. Tým Black pokračuje v nastoleném trendu, ve kterém s pravidelnou přesností střídá výhry a porážky. V prvním zápasem strži nestačili na městského rivala Gullivers. Ačkoliv do přibližně poloviny utkání naši starší žáci se svým soupeřem drželi krok, tak posléze se projevily zejména kondiční rozdíly obou družstev. V zápase proti brněnským Gepardům to mělo zcela jiný průběh. Kvalita na straně našeho družstva byla přetavena ve vstřelené branky a jasnou výhru.

Druhý tým starších žáků, s označením Yellow, se skládal především z mladších žáků. Ti opět předvedli, že jsou výkonnostně od svých soupeřů odskočeni. Během tří zápasů nasázel tým Petra Plodíka svým soupeřům neuvěřitelných 55 branek. Zejména utkání proti B-týmu Židenic nabídlo rekordní výsledek 31:4. Horneti zůstávají neporažení a na prvním místě ligové tabulky.

V sobotu absolvovaly své turnaje i týmy elévů. Výkonnostní celek Black zavítal do Slavkova. Zde se elévové postupně utkali s celky Očova Hodonín, Znojma, TROOPERS a Gulliverů. I přes to, že naši elévové byli na turnaji ve velmi zúžené sestavě, tak si dokázali herně i výsledkově poradit se všemi svými soupeři. Druhý tým Yellow ve stejnou dobu vyrážel ke svému turnaji do Rosic. Z turnaje si nakonec odvezli 3 vítězství a 1 prohru. Nicméně největší pochvalu si nezaslouží za dosažené výsledky, ale za pokrok v předvedené hře. Mnohem více byla patrná snaha aktivně spolupracovat a hledat své spoluhráče nahrávkou, což je výrazný posun od začátku sezóny.


Muži A

5:2 vs. FLORBAL LITOMYŠL


Starší žáci BLACK

6:12 vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B

6:1 vs. FBC GEPARDI BRNO Yellow


Starší žáci YELLOW

7:2 vs. Aligators White

31:4 vs. K1 Florbal Židenice U15 B

17:1 vs. TJ Sokol Brno - Husovice


Následující víkend se díky podzimním prázdninám neuskuteční žádný mládežnický turnaj. Do svých florbalových klání zasáhnou pouze mužské celky áčka a béčka.

Vloženo     Od
Tags: souhrn