Review - pátý hrací víkend

Výsledkový servis z víkendu 7. a 8.října

Review - pátý hrací víkend

Na programu našeho A-týmu bylo utkání s nováčkem FBC Dobruška. Zápas, který se uskutečnil v krásné moderní hale, měl od počátku jasný průběh. Soupeř v hlubokém bloku bránil jednotlivé útoky našeho týmu. Jasná dominance nám přinesla vedení 2:0, které pouze díky brankáři soupeře nebylo vyšší. Od druhé třetiny soupeř začal i útočit a obraz hry se částečně vyrovnal. V klíčových situacích měl náš celek navrch, a tak nedopustil výraznější komplikace. Hvězdou zápasu byl útočník Marek Zapletal, který zaznamenal hattrick.

V neděli zahájila svou ligovou soutěž i rezerva mužů. Béčko sehrálo své zápasy proti týmům Aligators U21 C a Bulldogs Brno B. Zatímco první utkání přineslo kontrolovanou výhru 5:2, tak ve druhém utkání se střleci "utrhli ze řetězu". Diváci mohl vidět celkem 17 branek, které byly nakonec rozprostřeny ve prospěch našeho týmu poměrem 10:7.

Dorost chtěl navázat na úvodní turnaj, ve kterém dvakrát zvítězil. Nyní mu v cestě stály celky FBK Atlas Blansko a FBŠ Hattrick Brno B. Zápas proti blanenskému týmu byl na góly chudý. Těsné vítězství 2:1 zařídil individuální akcí Jiří Šafránek. Druhý zápas moc kvalitních výkonnů nenabídl. Z naší strany utrápené utkání přineslo pouze jedinný pozitivní střípek. Díky individuálnímu výkonu a třem brankám Jiřího Šafránka pokračují naši dorostenci v soutěži neporaženi a s plným počtem bodů.

Premiéru zaznamenala i naše přípravka, která na domácím turnaji sehrála krásné zápasy. Celek s označením Black byl složen z hráčů, kteří v přípravce již strávili minimálně jednu sezónu. Ti předváděli nadstandartní výkony a z turnaje odešli neporaženi. Naopak tým Yellow byl seskládán z nováčků, pro které se jednalo o premiérové zápasy. Ti ukázali nebojácnost a touhu hrát na maximum. Odměnou jim bylo kromě premiérového vítězství, také velká porce zkušeností a zážitků.


Muži A

5:3 vs. FBC Dobruška


Muži B

5:2 vs. Aligators U21 C

10:7 vs. Bulldogs Brno B


Dorostenci

2:1 vs. FBK Atlas Blansko

5:4 vs. FBŠ Hattrick Brno B


Další víkend vyšle do svých zápasů celky mladších žáků, juniorů, mužského "céčka" nebo elévek.

Vloženo     Od