Setkání florbalových klubů v Praze

Dvoudenní vzdělávací akce pro klubové manažery

Setkání florbalových klubů v Praze

Tento týden proběhlo setkání manažerů největších florbalových oddílů v České republice. Své zastoupení měl i náš klub, a to v osobě klubového manažera Robina Růžičky. Ten během dvou dnů absolvoval řadu přednášek a seminářů, které byly zaměřeny na jednotlivé oblasti klubu. Po celou dobu dvoudenního setkání v pražském hotelu Grand Hotel International bylo ústředním tématem seminářů a přednášek „The best club in town“ (překlad: nejlepší klub ve městě). Cílem bylo primárně kluby motivovat a podpořit při budování dominance v jejich lokalitě na sportovním poli.

Náš zástupce absolvoval workshopy na témata “postavení českého florbalu v České republice“, “vize, cíle a jejich dosahování“, “ženský florbal“, “lokální partnerství“ a samozřejmě “nejlepší klub ve městě“. Ze setkání manažerů si přinášíme množství nových informací, poznatků a nápadů, které bude možné u nás v klubu aplikovat.

V rámci další spolupráce florbalových klubů proběhnou v průběhu sezóny stáže u vybraných předních oddílů (v minulosti jsme navštívili například 1. SC TEMPISH Vítkovice, Florbal MB, FAT PIPE CHODOV či FBŠ Bohemians).


Vloženo     Od
Tags: ceskyflorbal