Review - šestý hrací víkend

Výčet výsledků víkendových zápasů (14.-15. říjen 2023)

Review - šestý hrací víkend

O víkendu nás opět čekala vydatná porce florbalových zápasů. Áčko vyjelo ke svému zápasu do Hradce Králové, kde sehrálo utkání s posledním celkem soutěže. A ačkoliv předzápasové predikce našemu týmu přisoudili roli favorita, tak obrázek hry nemohl být dál od pravdy. Sice si naši muži vytvořili slibné čtyřbrankové vedení, ale následný útlum výkonosti znamenal pro soupeře možnou příležitost se zápasem ještě něco udělat. Soupeři se podařilo zápas otočit a vedení následně udržet. Konečné skóre 7:8 znamenalo, že z výjezdu jsme si sice neodvezli ani jeden bod, ale zato mnoho otazníků.

Dalším družstvem, které zasáhlo do víkendového programu, byl naše "céčko. To pořádalo svůj turnaj v nedalekém Slavkově. Postupně změřilo své síly s celky FBC Sokol Ivanovice na Hané B a SK Florbal Grušáci Sivice. C-tým opět předvedl svoji silnou stránku, a to své ofenzivní, a hlavně gólové dovednosti. Za víkend zvládli dvaadvacetkrát překonat soupeřova brankáře a připsat si šest bodů do tabulky.

Junioři nemuseli cestovat ke svým zápasům daleko (minulý turnaj ve Slavičíně). Tentokrát v Brně sehráli utkání s týmy SFK Kozel Kroměříž a rezervou Gulliverů. V prvním zápase proti "kozlům" si kontrolovaným výkonem vypracovali vedení 3:0. A ačkoliv se soupeř snažil spíše individuálními dovednostmi se zápasem něco udělat, tak organizovanější hrou našeho týmu se žádné výrazné drama nekonalo. Zápas skončil ve finále 6:3 pro nás. Druhé utkání přineslo vyrovnaný průběh, ve kterém soupeř zpravidla gólově odskakoval a naši junioři zpravidla vyrovnali. Za vyrovnaného skóre se podařilo v samém závěru soupeři odskočit. Ačkoliv byla snaha o dorovnání, tak krátký úsek ve hře v šesti nepřinesl úspěch.

Mladší žáci v sobotu absolvovali turnaj v Brně. V úvodním zápase sehráli zápas s domácími Gullivery, kteří v lize budou patřit mezi nejsilnější celky. A odpovídala tomu i hra. Ačkoliv výsledek zápasu zněl ve prospěch našich mladších žáků, tak soupeř svými kondičními schopnostmi dělal naší obraně nemalé problémy. Naštěstí díky ofenzivním kvalitám našich hráčů byl tento zápas vítězný. Rovněž i v dalších zápasech své soupeře jednoznačně přestříleli a pokračují v dobrých výsledcích.

Elévky vyjely ke svému druhému turnaji do Znojma. Pro děvčata se stále jedná o nové zkušenosti v nově vzniklém týmu v našem klubu.


Muži A

7:8 vs. FbC Hradec Králové B


Muži C

10:5 vs. FBC Sokol Ivanovice na Hané B

12:4 vs. SK Florbal Grušáci Sivice


Junioři

6:3 vs. SFK Kozel Počenice

4:7 vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B


Mladší žáci

14:5 vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B

13:0 vs. TJ Sokol Brno - Husovice

11:2 vs. TJ Hodonice ZŠ Tasovice


Následující víkend má elitní mužský tým zápas s vedoucím týmem soutěže - Florbal Litomyšl. Na řadu přijdou rovněž zápasy obou družstev mladších žáků a elévů.

 

 

on se na vás těší!

Vloženo     Od
Tags: výsledky