Škatulata hejbejte se na trenérských pozicích

Trenérské obsazení jednotlivých kategorií pro sezónu 2019/2020

Škatulata hejbejte se na trenérských pozicích

V nové sezóně je možné, že v některých kategoriích budete potkávat nové tváře na trenérských postech. Ačkoliv se ve většině případů jedná pouze o výměnu kategorií, tak v jednom případě se jedná i o zcela novou trenérskou akvizici.


Přípravka bude tradičně pod taktovkou Vladimíra Kubína. Pomáhat mu bude i nadále Robin Růžička, kterého jste mohli již několikrát potkat na turnajích našich nejmenších svěřenců už v minulé sezóně.

U spojené tréninkové skupiny Elévové a Mladší žáci se bude vyskytovat Robin Růžička (primárně elévové) a Pavel Brückner (primárně mladší žáci). Je tedy vysoce pravděpodobné, že na jednotlivých turnajích obou kategorií je budete potkávat současně.

Patrik Procházka se naopak přesune od elévu ke kategorii Starších žáků. Zde se opětovně setká s některými hráči, s nimiž svou trenérskou kariéru započal.

Většinu hráčů jsem již v minulosti trénoval, takže vím co mám očekávat. Náš hlavní cíl letos nebude vyhrát co nejvíce zapasů, ale hlavně utužit kolektiv na tréninku, zlepšit si atletické i florbalové dovednosti a chuť do hry. - Patrik Procházka

Dorost povede od následující sezóny dvojice Petr Plodík a Bořek Králík. Zatímco první jmenovaný se přesouvá od kategorie elévů, tak pro Bořka Králíka to bude zcela nová zkušenost. Zároveň bude mít Bořek Králík v kompetenci tréninky gólmanů, které v letošní sezóně budou probíhat.

Doufám, že v nové roli trenéra se mi podaří pomoci hráčům s jejich dalším rozvojem a zlepšení jejich ať už individuálních nebo týmových výsledků. Jakožto gólman věřím, že mohu přinést hráčům i zcela odlišný pohled na jednotlivé herní situace. Zároveň očekávám zisk pro mě nových a užitečných zkušeností, které budou s touto rolí spojeny. - Bořek Králík

A na závěr kategorie Mužů a Juniorů, ty budou vedeny primárně dvojicí Jan Slavíček a Pavel Brückner. Ti budou muset zvládnout nejen nástrahy nového ligového ročníku v celostátní Divizi, ale také koučováním celkem tří mužských týmů, neboť od letošní sezóny přibude do soutěží tým Hornets Brno C.

Vloženo     Od
Tags: hornets tréninky mládež