Starší žáci v Kyjově

Po dlouhé sérii vítězství nalezl tým Hornetů přemožitele

Hornets Brno - K1 Florbal Židenice Blue 7:2

V prvním zápase čekalo na hráče derby dvou brněnských týmů - Hornets Brno a K1 Židenice. V první zápase si Horneti se soupeřem hladce poradili, Židenice naopak minulý týden zvítězili v přátelském utkání. Očekáváný obraz hry se potvrdil: Horneti "bušící" do obrany soupeře a Židenice skvěle bránící včetně perfektně chytajícího Matyáše Rujbra. Střelecky se však žlutočerní neprosadili, naopak soupeř proměnil jednu z mála nabídnutých šancí. Ve třetině druhé se však projevil rozdíl v kvalitě a Horneti celkem čtyřikrát skórovali. Na počátku poslední části se prosadili Židenice podruhé, ale další tři góly Hornetů stanovily konečné skóre na 7:2. Zvláštní ocenění pro Adama Joukla, který poprvé zapsal hattrick.

Orel Dolní Bojanovice - Hornets Brno 5:4

V zápase druhém čekal starší žáky velmi silný soupeř Orel Dolní Bojanovice. Již první zápas napověděl, že to nebude jednoduché. První třetina patřila Hornetům. Bohužel gólově to plně nepotvrdili a vyhráli třetinu "pouze" 2:1. Od třetiny druhé se však projevila útočná kvalita soupeře a chyby v obraně Hornetů. Bojanovicím se podařilo otočit zápas na průběžných 4:3. Snaha reagovat na nepříznivý výkon byla neúspěšná a po vstřeleném gólu na obou stranách skončil zápas s výsledkem 5:4 ve prospěch chlapců z Bojanovic.

Sestava: Dominik Franc, Jan Kříž - Martin Svadbík, Martin Dobšík, Tomáš Kroča, Marek Zapletal, Jan Budík, Adam Joukl, Filip Krejčí, Matyáš Reif, Matěj Kroča, František Lačňák, Vojtěch Vaverka